GST Yangın Alarm Sistemlerinin Bakım ve Onarımlarını kendi kurumunuzda veya bakım-onarım anlaşmanız olan kurumlarda SOLO Dedektör Test Cihazları ile yapabilirsiniz. Solo test spreyi konusunda rakipsizdir. Dünyanın en yaygın ve bilinen yangın alarm sistemi markalarından olan GST Fire ürünleri SOLO Test Sistemleri ile %100 uyumludur.

Solo Test Ürünleri ile ilgili yazılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Dünya’da Yangın Alarm Sistemlerinin Testi ile ilgili tek firma olan SOLO’nun GST Duman,Isı ve Kombine Dedektörlerin temizliği için ürettiği SOLO A7 Temizleme Spreyi

GST Duman Dedektörlerinin mekanik parçaları yoktur. Genelde zaman içerisinde bozulma veya hatalı alarm verme sebebi sensörlerinin toz ve kir parçaları ile tıkanmış olmasındandır. GST Dedektörlerin ortamın tozluluk durumuna veya işletmenin çalışma sektörüne göre yıllık 1 ila 6 aylık peryodlarla bakımının yapılmasının gerekmektedir.

Bakım için SOLO A7 Dedektör Temizleme Spreyi konusunda rakipsizdir. Benzer veya muadil bir dedektör temizleme spreyi yoktur. Ayrıca solo test spreyi içinde muadil bir ürün bulunmamaktadır.

UL ve ULC standartlarına uygun
Dedektör üretici onaylı
Yanmaz
Hızlı aktivasyon
Hızlı temizleme zamanı
Toksik madde bulundurmaz
Hiçbir zararlı kalıntı bırakmaz

solo test spreyi

solo test spreyi