İletişim

Ankara Dağıtım 

info@gstyanginalarmi.com

***

Projeniz ile ilgili info@gstyanginalarmi.com mail adresine mail atabilirsiniz veya aşağıdaki  formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  İsminiz (zorunlu)

  e-Mail (zorunlu)

  Konu (zorunlu)

  Gönder

  info@gstyanginalarmi.com

  Lizbon Caddesi (Eski 2.Cd) No:19 Öveçler Çankaya ANKARA

  Tel: 0312 911 38 94
  0312 232 32 60  GST Yangın Alarm Sistemleri

  Müşteri Destek

  Teknik destek işlemlerinizi e-destek üzerinden hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. İsterseniz +90 312 911 38 94 veya +90 312 232 32 60  nolu teknik destek hattından bize ulaşabilir veya teknik destek formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Belgelendirme

  GST Yangın Algılama Sistemleri tarafından üretilen tüm intelligent ve konvansiyonel sistem santrallar ve dedektörler, tüm söndürme santralleri ve söndürme sistemi aksesuarları, tüm gaz alarm sistemleri ile yangın ve gaz algılama sistemleri için kullanılan tüm aksesuarlar GST FIRE markasını taşımaktadır.

  Kaliteli bir üretim sürecinden geçen ve güvenilir GST FIRE markasını taşıyan ürünlerin bir çoğu EN 54, LPCB (Loss Prevention Certification Board) , BSI (British Standarts Institute),TÜV Testing Certification Body, National Fire Protection Association sertifikalarına ve 89/336/EEC EMC Direktifi’ne göre CE işaretine sahiptir.

  Sorunsuz Stok

  GST Yangın Algılama Sistemlerinde stok sorunu yoktur. Projeleriniz herhangi bir malzeme nedeni ile beklemez. Zengin ürün yelpazesi ile ve yedek parça garantisi ile projelerinizin vazgeçilmezidir.

  Montaj ve Devreye Alma

  GST Yangın Algılama ekipmanlarından montaj ve devreye alma işlemlerinde diğer markalarda yaşadığınız sorunları yaşamazsınız. Teknik kadromuz sayesinde Devreye alma işlemleri için haftalarca beklemezsiniz.